wtorek, 15 kwietnia 2014

Anioł Chrzcinowy:))


Witam!

Jak w tytule zaznaczone, ta dziewczynka odlatuje na chrzcinową uroczystość do Maleństwa o imieniu Maja. I właśnie!!!Wstyd się przyznać ale musiałam sprawdzać w słownikach odmianę imienia Maja:)))niby oczywiste, a miałam poważne wątpliwości....no cóż, to chyba efekt ponad rocznego siedzenia w domu, diagnoza- grozi mi analfabetyzm wtórny??!!!:)))oby przetrwać do sierpnia(wówczas wracam do pracy)!!!Nie da się ukryć,że stały kontakt z ludźmi, zawodowa odpowiedzialność, dyscyplinują szare komórki. Zresztą, zdyscypliwonowana jest wóczas nie tylko sfera intelektualna ale i wizerunek. Mam zatem mocne postanowienie poprawy- wszystkie wynaciągane swetry i  "pory" (czytaj: obwisłe dresowe spodnie:))w lipcu wylądują na stosie!!!:).. ale..coś mi się wydaje, że powrócą wraz z kolejnym urlopem macierzyńskim:)))))))!

Pozdrawiam i dziękuję za mnóstwo ciepłych słów jakie u mnie pozostawiacie!

10 komentarzy:

 1. Urocza :) Trochę się ostatnio naprodukowałaś tych solniaków! Co rusz jakiś nowy masosolny wytwór ;)
  Powodzenia w powrocie do pracy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze napisane, produkcja zakrojona na szeroką skalę:))))hahahha, teraz to wszystko trzeba wymalować, ale aż mi coś w barku skrzypi wieczorami od trzymania pędzla:)))maluję póki mogę, później nie bedę miała już tyle czasu na solniaki:(

   Usuń
 2. Anioł piękny,, dresy wygodne:D można się zatracić:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i ja się właśnie zatraciłam:)))hahaha, albo lepiej utopiłam w tych moich dresowych portkach! a tu wiosna i lato za pasem!!!!

   Usuń
 3. No proszę kolejna piękność !!! :))) Śliczne produkujesz te aniołeczki :)))
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No dokładnie , kolejny piękny aniołek :)

  OdpowiedzUsuń